İletişim Formu

Kapat
Ad Soyad
:
Gsm No
:
Film
:

Hayalet Avcıları'ndan ilk fragmanhttps://www.youtube.com/watch?v=a_XNK551C6g

 

lk olarak 1984 yılında tanıştığımız ve zamanla büyük bir fenomene dönüşen ünlü film serisi Hayalet Avcıları, neredeyse aradan geçen 30 yılın ardından yeni bir filmle beyaz perdeye geri dönüyor. Üçüncü filmle birlikte orijinal ekibi yenileyen yeni filmin fragmanı, izleyicilere müthiş bir yaz seyirliği ve bol nostalji vadediyor…

Yönetmenliğini, son olarak sinemalarımıza Spy filmiyle konuk olan Paul Feig'in üstlendiği yeni nesil Hayalet Avcıları filmi, hem 80'li yıllarda çekilmiş olan önceki iki filme bir devam filmi olarak; hem de eski seriden bağımsız olarak yepyeni bir hikaye başlatacak olan orijinal bir film olarak tasarlanmış.

Özellikle Amerikalıların çok sevdiği komedi oyuncuları Kristen Wiig ve Melissa McCarthy gibi popüler isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Hayalet Avcıları, yeni bir oyuncu kadrosuyla yeni bir ekip kurmasının yanı sıra izleyicileri eski filmlerin oyuncu kadrosundan Dan Aykroyd, Bill Murray ve Ernie Hudson gibi isimlerle de buluşturacak.

1984 ve 1989 yıllarında Ivan Reitman tarafından çekilen Ghostbusters ve Ghostbusters II filmlerinin başarısının ardından, 90'lı yıllardan beri üçüncü bir Ghostbusters filmi çekme fikri yapımcıların gündeminde olan bir konuydu. Fakat doğru hikayeyi bulamadıkları, eski oyuncu kadrosunu bir araya getirememeleri gibi pek çok nedenden ötürü üçüncü Ghostbusters filmi sürekli ertelenmişti.

Orijinal filmin oyuncu kadrosundan Bill Murray, 2000'li yılların başında yayınlanan bir televizyon programına konuk olduğu sırada üçüncü Ghostbusters filmi için o güne dek yazılan hiçbir senaryoyu okumadığına dair bir itirafta bulunmuş ve projede yer alma konusunda ne kadar isteksiz olduğunu belirtmişti.

Bugüne dek çektiği Bridesmaids, The Heat ve Spy gibi filmleriyle komedi ve aksiyon türündeki yeteneğini kanıtlayan Paul Feig'in elinden çıkacak olan yeni Hayalet Avcıları filminin 80'li yılların sıradışı görselliğini yakalayamayacak olsa da en azından oldukça eğlenceli bir film olacağı konusunda seyircisinden eleştirmenine herkes hemfikir.

Chris Hemsworth, Andy Garcia ve Sigourney Weaver gibi isimleri de konuk oyuncu olarak izleyeceğimiz yeni Hayalet Avcıları filmi, 15 Temmuz 2016 tarihinde vizyonda olacak.


BURAK KAPLAN